Uzņēmums “Latvijas Filma” kopš 2008. gada nodarbojas ar Latvijā tapušu filmu izplatīšanu kinoteātros un DVD vairumtirdzniecību, kā arī izdod DVD sēriju “Latvijas Filma”, kurā iznāk filmas, kas izceļas ar māksliniecisko kvalitāti vai baudījušas īpašu skatītāju mīlestību. Sērijā izdotas gan digitāli restaurētas latviešu kino zelta klasikas pērles kā “Cilvēka Bērns”, “Četri balti krekli”, “Ceplis” un citas, gan pēdējos gados veidotas filmas kā “Mammu, es tevi mīlu”, “Es esmu šeit”, “Saule brauca debesīs”, “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” un citas. Kopumā iznākuši jau vairāk kā divdesmit filmu DVD izdevumi, pilns katalogs atrodams www.bestbaltic.lv, kur iespējams arī tos iegādāties.

Savukārt šeit atradīsiet filmas, ko iespējams noskatīties tiešsaistē. Diemžēl, ne visas filmas pieejamas visā pasaulē – katrai no tām ir ar izplatīšanas licencēm saistīti ierobežojumi, kas definē teritoriālo pieejamību – mums ļoti žēl, ja interesējošā filma izrādīsies nepieejama jūsu mītnes valstī, taču nav mūsu spēkos to ietekmēt. Tomēr mēs priecājamies, ka Latvijas kino klasikas zelta fonda filmas varam piedāvāt noskatīties visā pasaulē. Mūsu katalogā atradīsiet arī citu valstu filmas, kurās Latvijas studijas ir piedalījušās kā kopražotājs – viens no filmas veidotājiem.

Katalogs nemitīgi tiks papildināts – sekojiet mūsu sociālo tīklu profiliem Facebook un Instagram, abonējiet “Latvijas Filmas” Vimeo kanālu, un tiksiet informēts par jaunumiem mūsu piedāvājumā!

Pagaidām filmu straumēšanas pakalpojums tiek bāzēts Vimeo On Demand sadaļā – lai noskatītos filmu, jums nepieciešams Vimeo profils, iespējams pieslēgties izmantojot arī Facebook vai Google. Šobrīd jau strādājam pie savas straumēšanas lapas izveides, lai skatītāja pieredzi padarītu pēc iespējas vienkāršu un patīkamu.

Mūsu platformā nav nepieciešams mēneša maksājums: katru filmu var izīrēt atsevišķi, un skatīties iespējams no jebkuras ierīces ar piekļuvi internetam, kas atbalsta Vimeo platformu vai Vimeo aplikāciju.