Seržanta Lapiņa atgriešanās

12+
2010
90 min

Kā tas strādā?

Iegādāto filmu var skatīties tikai no vienas ierīces, izmantojot vienu pārlūkprogrammu. Lūdzu, veiciet pirkumu tajā pašā ierīcē, kuru vēlaties izmantot filmas skatīšanai. Neizmantojiet un neveiciet pirkumu, kamēr izmantojat privātās pārlūkošanas režīmu vai inkognito režīmu.

Seržanta Lapiņa atgriešanās

Atguvies pēc ārvalstu misijas, seržants Krists Lapiņš ievācas klusā Āgenskalna dzīvoklī. Izrādās, civilā dzīve sagādā ne mazāk pārbaudījumu: vannasistabā spiedz blondīne, pie durvīm klauvē okšķeris, greizsirdīgs “biezais” draud norakt un kāds policists atzīstas mīlestībā. Krista jaunajā dzīvē nekas nav tā, kā izskatās.

Režisora Gata Šmita debija pilnmetrāžas formātā, veidota pēc Jaunā Rīgas teātra izrādes Tas notika ar viņiem (2007). Filmā piedalās spožs Jaunā Rīgas teātra aktieru ansamblis, tā saņēmusi laikraksta Diena Gada balvu kultūrā (2010) un septiņas nominācijas Nacionālajā filmu festivālā Lielais Kristaps (2012); seržanta Lapiņa tēla atveidotājs Andris Keišs tika atzīts par Labāko aktieri.

“Seržanta Lapiņa atgriešanās” starptautisko pirmizrādi piedzīvoja Āzijas nozīmīgākajā starptautiskajā kinofestivālā Pusanā, Dienvidkorejā.

Lomās:

Andris Keišs, Baiba Broka, Vilis Daudziņš, Gatis Gāga, Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš, Linda Šingireja, Igors Ziemelis

Režisors: Gatis Šmits

Scenārija autors: Jānis Nords

Operators: Sohn Soopum

Mākslinieks: Jānis Bijubenis

Mūzikas autors: Kārlis Lācis

Skaņu režisors: Jonas Maksvytis

Producents: Alise Ģelze

Studija: Tanka