Lomu spēles (oriģ. nos. Teesklejad)

16+
2016
92 min

Kā tas strādā?

Iegādāto filmu var skatīties tikai no vienas ierīces, izmantojot vienu pārlūkprogrammu. Lūdzu, veiciet pirkumu tajā pašā ierīcē, kuru vēlaties izmantot filmas skatīšanai. Neizmantojiet un neveiciet pirkumu, kamēr izmantojat privātās pārlūkošanas režīmu vai inkognito režīmu.

Lomu spēles (oriģ. nos. Teesklejad)

Psiholoģiskās drāmas “Lomu spēles” darbība norisinās vientuļā jūras krastā. Anna un Juhans cer, ka, atpūšoties bagātu draugu piejūras mājā, izdosies uzlabot savas attiecības. Viņi piedāvā naktsmājas jūras vētras pārsteigtam pārim, kuri savukārt uzskata viņus par iespaidīgās mājas īpašniekiem. Anna un Juhans iejūtas jaunajās lomās un uzsāk spēli, tomēr tā jau itin drīz kļūst viņiem bīstama.

Galvenās lomas filmā atveido Mirtela Pohla (Mirtel Pohla), Prīts Veigemasts (Priit Võigemast), Mēliss Remmelds un Mari Abela. Montāžas režisors ir Danielis Kokanauskis no Lietuvas, kas strādājis arī pie tādām starptautiski augstu vērtētām filmām kā Sergeja Lozņicas “Miglā” un Dāvja Sīmaņa “Pelnu sanatorija”.

LOMU SPĒLES kļuvusi par pirmo spēlfilmu, kuras veidošanā sadarbojušās visas trīs Baltijas valstis. Savu pasaules pirmizrādi tā piedzīvoja prestižajā Sansebastjanas filmu festivālā Spānijā, ar pārpildītu zāli un publikas ovācijām .

”Mūzikas radīšanas process filmai “Lomu spēles” sadarbībā ar režisoru Vallo Temlu bija ļoti viegls. Es atļāvos eksperimentēt ar dzīvajiem klasiskās mūzikas instrumentiem un elektroniskās mūzikas elementiem, un jau pēc pirmajiem mūzikas paraugiem uzreiz atradām kopīgu valodu, atlika tikai turpināt sasniegto skanējumu. Turklāt mani ļoti iedvesmoja lieliskais operatora darbs, filma vizuāli ir tiešām iespaidīga,” stāsta komponists Kārlis Auzāns, kas filmas radošajā komandā pārstāv Latviju.

Režisors Vallo Temla
Scenārija autori Andris Feldmanis, Livia Ulman
Operators Erik Põllumaa
Māksliniece Eva-Maria Gramakovski
Komponists Andris Dzenitis
Montāžas režisors Danielius Kokanauskis

Producenti: Riina Sildos, Amrion (Igaunija), Roberts Vinovskis, Studija Lokomotīve (Latvija), Uljana Kim Studio Uljana Kim (Lietuva)

VALODA: igauņu
SUBTITRI: LAT, ENG, RUS, LIT, ESP