Kaķis maisā

0+
2013

Kā tas strādā?

Iegādāto filmu var skatīties tikai no vienas ierīces, izmantojot vienu pārlūkprogrammu. Lūdzu, veiciet pirkumu tajā pašā ierīcē, kuru vēlaties izmantot filmas skatīšanai. Neizmantojiet un neveiciet pirkumu, kamēr izmantojat privātās pārlūkošanas režīmu vai inkognito režīmu.

Kaķis maisā

Dzīve ir skaista, ja tu esi kaķis, ar kuru kāds mājās spēlējas, bet tā vairs nav tik skaista, ja esi kaķis, kas ieslodzīts maisā viens pats nezin kur…

Nila Skapāna animācijas filma bērniem “Kaķis maisā” ir pirmais režisora kopdarbs ar studiju “Lokomotīve” un producentu Robertu Vinovski. Šīs filmas mērķauditorija ir jaunākā vecuma bērni, un tās uzmanības centrā ir jautājums par cilvēka atbildību – gan pret sev apkārt notiekošo, gan tiem, kurus pieradinām. “Kaķis maisā” ir jau otrā pēdējo gadu filma, ar kuras palīdzību Nils Skapāns mēģina pievērst bērnu un vecāku uzmanību būtiskiem jautājumiem, radot krāšņus, bet mazo auditorijai viegli uztveramus stāstus. Filma ir lielisks palīgs bērnu un vecāku sarunām par sarežģītām tēmām.

Režisors, scenārija autors: Nils Skapāns

Komponists: Edgars Mākens

Operators: Valdis Celmiņš

Mākslinieks: Nils Skapāns

Montāžas režisors: Andris Grants

Producents: Roberts Vinovskis

Valoda: bez dialogiem