Diena pēc gada

5+
2021
28 min

Kā tas strādā?

Iegādāto filmu var skatīties tikai no vienas ierīces, izmantojot vienu pārlūkprogrammu. Lūdzu, veiciet pirkumu tajā pašā ierīcē, kuru vēlaties izmantot filmas skatīšanai. Neizmantojiet un neveiciet pirkumu, kamēr izmantojat privātās pārlūkošanas režīmu vai inkognito režīmu.

Diena pēc gada

2020. gada 11. martā PVO pasludināja Covid-19 slimības uzliesmojumu par pandēmiju. Tajā brīdī gandrīz neviens vēl neprognozēja, ka pandēmija varētu tā ievilkties, nemaz nerunājot par to, ka mēs kādreiz varētu nonākt 'mājsēdē', sākt ievērot komandantstundas vai pat daļēji aizmirst, kā ir nobučot vai apskaut savus tuvākos.

Taču gadu vēlāk, vairāk vai mazāk, esam adaptējušies dzīvei pandēmijā. Dažus šīs pārmaiņas ir būtiski ietekmējušas veidos, kādus mēs nekad pat nevarētu iedomāties, savukārt citiem dzīves palikušas nemainīgas.

Tieši gadu vēlāk varam palūkoties uz sevi - kā mēs esam adaptējušies? Jeb - vai maz esam adaptējušies?

Par to stāsta 624 iesūtītie kadri, kas visi filmēt vienā dienā - 2021. gada 11. martā. Filmēts Gruzijā, Somijā, Francijā, Šveicē, ASV, Krievijā, Nīderlandē, Jaunzēlandē, Lietuvā, Latvijā, Polijā, Kanādā, Brazīlijā, Beļģijā, Islandē, Spānijā, Vjetnamā un Maltā.

Režisori: Raitis Ābele, Armands Začs
Montāža: Armands Začs
Skaņu režisors: Jānis Zaneribs
Mūzika: Ingus Baušķenieks
Producenti: Raitis Ābele, Zanda Zeidak
Producējošā studija: SIA Tritone Studio