Baltu ciltis

2019
109 min

Kā tas strādā?

Iegādāto filmu var skatīties tikai no vienas ierīces, izmantojot vienu pārlūkprogrammu. Lūdzu, veiciet pirkumu tajā pašā ierīcē, kuru vēlaties izmantot filmas skatīšanai. Neizmantojiet un neveiciet pirkumu, kamēr izmantojat privātās pārlūkošanas režīmu vai inkognito režīmu.

Baltu ciltis

13. gadsimts. Dāņu spiegs Larss nonāk seno baltu cilšu zemēs, kur piedalās reliģiskos rituālos, nežēlīgos sirojumos, noreibst vasaras saulgriežos, nonāk kuršu verdzībā un cīnās ar krustnešiem Saules kaujā… Cik daudz mēs zinām par to, kādas asinis plūst mūsu dzīslās? Kas īsti bija, kam ticēja un kā dzīvoja mūsu senči – pēdējie Eiropas pagāni? Brāļu Ābeļu vēsturiskā piedzīvojumu filma ”Baltu ciltis” apgāž mītus par baltiem kā zemnieku tautu, vedot skatītāju iepriekš neredzētā pagātnes ceļojumā!

“Jāuzteic autoru drosme ķerties klāt arī baltu cilšu mitoloģiskajiem priekšstatiem, īpaši Vasaras saulgriežiem veltītā filmas daļa ievelk nemanot.”

/Dr.hist. Artūrs Tomsons, “Baltu ciltis bez „senlatviešiem””/

“Brāļu Ābeļu dokumentālā piedzīvojumu filma pārsteidz ar plašu un izglītojošu vēsturisko faktu spektru.”

/Elīna Marta Martinsone, “Vēsture stilīgā mērcē: recenzija par filmu “Baltu ciltis””/

Režisors: Raitis Ābele, Lauris Ābele

Scenārists: Toms Ķencis, Guntis Berelis, Raitis Ābele

Operators: Mārcis Ābele, Jānis Indriks

Producents: Kristele Pudane, Dace Siatkovska, Raitis Ābele

Studija: Tritone Studio, Arkana Studio

VALODA: latviešu

SUBTITRI: LAT, ENG, RUS, GER

*Pirkuma summa ir idikatīva – pirkums notiks ASV dolāros (jo pakalpojumu nodrošina Vimeo On Demand, kas bāzēts ASV), un iespējamas nelielas izmaiņas saistībā ar konkrētās dienas valūtas kursu.